O firmie

O firmie – Nasza firma powstała w roku 1985 jej założycielami są Zofia i Mirosław Kondratowicz i dnia dzisiejszego jest firmą rodzinną. Na początku swojej działalności prowadziła jedną z pierwszych w Olsztynie profesjonalnie działającą prywatną hodowlę drobiu. Stopniowo rozwijając się i powiększając hodowlę  w roku 1990 została przekształcona w pierwszą w regionie prywatną Ubojnie drobiu.

W początkowej fazie działalność firmy obejmowała tylko region warmińsko – mazurski, dziś profesjonalny dział obsługi hurtu mieszczący się przy naszym zakładzie współpracuje nie tylko z hodowcami i odbiorcami w całej Polsce a także Eksportujemy nasz towar do ekskluzywnych odbiorców w Europie i Azji.  Od początku naszej działalności celem firmy była profesjonalna obsługa Klienta któremu oferujemy zawsze najlepszy towar z gwarancją najwyższej jakości. Nasza firma ciągle się rozwija obenie zatrudnia we wszystkich działach ponad 80 osób Cliquez sur la référence.

Posiadamy własną flotę samochodową dzięki czemu nie tylko zawsze w każdym miejscu i o każdej porze jesteśmy w stanie odebrać żywca od Klienta ale także dostarczyć towar w dowolne wskazane przez Klienta miejsce.

Utrzymanie najwyższych standardów oraz czołowej pozycji na rynku wymaga ciągłych inwestycji w technologię. Dlatego między innymi w 2009 roku podjęliśmy decyzję o wdrożeniu pisanego na zamówienie systemu informatycznego do obsługi ubojni, który objął swoim zasięgiem wszystkie procesy produkcyjne.